O nas

eFacet.pl to sklep online z odzieżą męską, skierowany do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy modną kolekcję wykonaną z wysokiej jakości tkanin. Modne stylizacje i wygodny ubiór są gwarancją wspaniałej prezentacji każdego mężczyzny w różnych sytuacjach. W eFacet.pl każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na sylwetkę czy wiek.

Dominującą marką w sklepie internetowym eFacet.pl jest polska marka odzieżowa z Częstochowy Ellstone, u której podstaw leżą dwa elementy: wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na dbałość o każdy szczegół oraz tradycja mody włoskiej. Oferowane w eFacet.pl produkty w ciekawym wzornictwie, m.in. garnitury, marynarki, spodnie, koszule i okrycia, wykonane są z doskonałej jakości tkanin, spełniające najwyższe standardy. W stałej ofercie posiadamy obuwie, krawaty, muchy, poszetki, spinki, paski oraz skarpety. Różnorodność fasonów i dbałość o detale oraz ciekawa kolorystyka asortymentu jest wizytówką naszej marki.

Naszym celem jest sprawić, by modny mężczyzna znalazł w eFacet.pl wszystko czego potrzebuje – zarówno na szczególne okazje jak i do pracy czy na co dzień.